Ne. Zář 22nd, 2019

Družstvo žen

Ahoj,

jsme holky “Dolnoměcholupky“, holky, co se pravidelně schází k trénování sportu který milují ‑ Požární sport!

Pod vedením našeho trenéra Libora makáme a snažíme se neustále zlepšovat. Naše družstvo ale není jen o sportu, jsme dobré kamarádky a máme tým, na který se můžeme spolehnout a společně se zasmát.

Během roku objíždíme spoustu závodů (Pražský pohár, Český pohár, Podlipanská liga a postupové soutěže včetně MČR v PS), jezdíme na soustředění a chodíme na Bowling.

Prostě si užíváme spoustu sportu a zábavy a o to jde především, dělat to, co nás baví. Trénujeme pravidelně každé úterý a čtvrtek od 18hod.

NAŠE ÚSPĚCHY : 1X vícemistr ČR, 3X druhý vícemistr ČR, Mistr ČR V PÚ, Vítěz Podlipanské ligy, Vítěz Brdské ligy