3. 2. 2023

HasiciDM

HASIČI PRAHA – DOLNÍ MĚCHOLUPY

Orkán Herwart

Dne 29.10.2017 jsme zasahovali u 17ti případů v souvislosti se silným větrem, který zasáhl celou ČR.

V rámci Dolních Měcholup jsme vyjeli do ulic Parková (vyvrácený strom), V Osikách (uvolněné a visící plechy na střeše a balkonech), Dolnoměcholupská (padlý strom), Kutnohorská (padlý strom), Kryšpínova (zajištění uvolněného plechu na střeše).
Dále jsme zasahovali v ulicích Poděbradská (padlý strom, spadlá konstrukce), Biskupcova (střecha), Modrého (padlý strom), Vrchlického sady (spadlé pouliční hodiny), Hledíkova (padlá větev), Ruská (2x padlý strom), Na Jarově (padlý strom), Habrová (padlý strom), Výrobní (padlé stromy), U továren (vyvrácený strom). Dne 30.10.2017 byla naše jednotka povolána do ulice Dolnoměcholupská k případu uvolněného plechu na střeše, kde jsme plech za pomocí lezecké techniky odstranili. V terénu jsme byli od nedělní osmé hodiny ranní do večerních hodin.

Komentáře