20. 3. 2023

HasiciDM

HASIČI PRAHA – DOLNÍ MĚCHOLUPY

Slavnostní převzetí dvou nových zásahových automobilů

V neděli odpoledne jsme se společně s desítkami dalších návštěvníků a vážených hostů sešli u hasičárny v Dolních Měcholupech, kde jsme si slavnostně převzali a také pokřtili dva nové zásahové automobily.

Vozům požehnal Předseda Křesťanské policejní asociace a šéfinstruktor Útvaru rychlého nasazení Policie České republiky pan Jiří Ignác Laňka. Automobily pak pokřtili starosta naší městské části pan Jiří Jindřich a ředitel HZS hl. m. Prahy pan Roman Hlinovský.

Přítomným se v rámci dynamické ukázky představila naše jednotka a rovněž dětské sportovní družstvo. Děkujeme všem, kteří dorazili, kteří se o naší techniku i o samotnou jednotku zajímali. Snad jste se bavili minimálně tak, jako my.

Děkujeme také kolegům z Dubče a z Letiště Václava Havla, kteří přivezli ukázat svou techniku.

Komentáře