3. 2. 2023

HasiciDM

HASIČI PRAHA – DOLNÍ MĚCHOLUPY

Zálohujeme HZS v době nouzového stavu, 4. 10.

V neděli 4. 10. jsme byli na stanici připraveni coby záloha pro potřeby HZS hl. m. Prahy. Tyto celodenní pohotovosti jsou opatřením HZS v reakci na aktuální situaci. Každý den ji drží vždy tři pražské jednotky, a to po dobu nouzového stavu. Pro nás se jednalo o první z plánovaných směn.

Během dne jsme vyjeli ke třem událostem. V 11:13 jsme byli vysláni vozem CAS 30 Scania do Troji k případu požáru chatky.V 15:54 jsme vyjeli vozem CAS 24 Scania na Chodov, do ulice Ke Kateřinkám, k požáru kontejneru. Poslední výjezd byl vyhlášen v 19:41 opět pro vůz CAS 24 Scania k případu nahlášeného kouře v Záběhlicích.

Velmi děkujeme paní místostarostce Janě Dolákové za uvaření výborného oběda a MČ za podporu, vážíme si ji.

Komentáře